Antspaudai

 

Guminiai

Guminiai Gerai pasaulyje žinomų ir pripažintų firmų TRODAT ir COLOP gaminami antspaudų korpusai, pasižymintys ergonomiškumu, ilgaamžiškumu ir išskirtiniu dizainu, bei mažiausią kainą garantuojantys GRM antspaudų korpusai. Jiems skirtas teksto plokšteles gaminame lazeriu iš specialios bekvapės gumos. Tai užtikrina maksimalią antspaudo kokybę, patvarumą bei užrašo tikslumą.

Mikroporiniai

Mikroporiniai Tinkamas variantas, kai reikalingas su savimi nešiojamas patogus ir kompaktiškas antspaudas. Jų gamybai naudojama „flash“ technologija, kuomet speciali mikroporinė guma primirkoma rašalu. Tokie savidažiai FLASH antspaudai antspauduoja iki 50 000 kartų.

HERI rašikliai

HERI rašikliai Praktiška ir solidu. Pagaminta Vokietijoje. Tai puiki dovana tiek sau, tiek klientui, verslo partneriui ar draugui. Teksto plokštelės gamybai naudojama „flash“ technologija. HERI asortimentą sudaro: parkeriai su antspaudu, šratinukai su antspaudu, kelioniniai antspaudai, antspaudai su USB atmintine. Visi daugiafunkciniai HERI antspaudai supakuoti solidžiose dėžutėse.

Numeratoriai REINER

Numeratoriai REINER Automatiškai persisukantys numeratoriai, išsiskiriantys ypač patvariu metaliniu korpusu. Šio vokiečių gamintojo produkcija pasižymi puikia kokybe ir ilgaamžiškumu, pripažinta visame pasulyje.

Reljefiniai

Reljefiniai Jūsų išskirtinumas ir solidumas. Toks antspaudas palieka nespalvotą reljefinį įspaudą popieriuje arba ant specialiai tam skirto lipduko. Jis puikiai tinka padėkos raštams, sertifikatams, diplomams, sutarčių apsaugai. Jame gali būti atvaizduotas Jūsų įmonės logotipas ar kitas grafinis elementas. Taip pat jis gali tarnauti kaip juridinę galią turintis apvalus įmonės antspaudas.

Vaškiniai

Vaškiniai Vaškiniai antspaudai tinka iškilmingiems raštams, kvietimams, dovanoms dekoruoti, senoviniu būdu užklijuoti vokus ir pan. Prekiaujame jau pagamintų formų antspaudukais, skirtingų spalvų vašku, kitais priedais. Taip pat galime pagaminti antspaudą vaškui spausti pagal Jūsų individualius poreikius.

Mediniai

Mediniai

Rankų darbo

Rankų darbo Esant įvairioms situacijoms gamykliniai antspaudai gali netikti dėl netinkamos spaudui padėti vietos ar paviršiaus kreivumo. Dažnas atvejis, kai spaudo plotas viršija gamyklinių antspaudų dydžius. Tokiais atvejais išeitis iš padėties – rankų darbo kotelis su nešiojama antspaudo pagalvėle.

Rašalas

Rašalas Įvairių spalvų ir rūšių rašalas tuščioms antspaudų kotelių ar nešiojamoms pagalvėlėms.

Pagalvėlės

Pagalvėlės Įvairios keičiamos pagalvėlės, jau pripildytos rašalu arba tuščios antspaudų koteliams, bei nešiojamos pagalvėlės.

Dėklai

Dėklai Stilingi ir labai patogūs iš odos pakaitalo pagaminti antspaudų dėklai. Dėklo viduje esanti gumelė atidarius dėklą antspaudą šiek tiek iš jo išstumia, ir tai palengvina antspaudo išėmimą.

Ką reikia žinoti užsakant antspaudą?

Ką reikia žinoti užsakant antspaudą? Informacija užsakantiems įmonės antspaudus.

Visos teisės saugomos